Svatební minitrh

Od roku 2021 pro Vás vždy po ukončení hlavní svatební sezóny pořádáme SVATEBNÍ MINITRH. Od začátku je pro nás prioritou pečlivý výběr dodavatelů, se kterými úzce spolupracujeme a vytváříme tak fungující tým. Zakládáme si na komorní a přátelské atmosféře, díky které si každý návštěvník našeho minitrhu může v klidu a pohodě prohlédnout kompletní nabídku služeb pro plánování svého velkého dne.

V říjnu 2022, tedy během druhého ročníku akce, se s námi spojila poměrně početná skupina dodavatelů (kompletní seznam dodavatelů níže), a my jsme velmi rádi, že dnes můžeme všechny z nich nazývat svými partnery. Společně s nimi a všemi návštěvníky jsme tak strávili příjemné sobotní odpoledne plné široké nabídky nejrůznějších svatebních služeb.

A nyní se nám blíží další, již třetí, ročník této akce. SVATEBNÍ MINITRH 2023 SE BUDE V PROSTORÁCH NAŠÍ STODOLY BOROVY KONAT V NEDĚLI 8.10.2023. Věříme, že i tento rok bude nabídka našich dodavatelů bohatá a že společně již třetí ročník akce po jeho konání zhodnotíme jako úspěšný.

Dodavatelé na 2. ročníku Svatebního minitrhu 16.10.2022:

AZ Catering

Foto by Zdenka 

DJ Tripplex 

Martin Votava – hudební doprovod k obřadu

Svatby od Luc

Rokycanské kuličky

Zlatník Plzeň

Penzion Kašparovna Borovy

Fotograf Jan Vaněk

Svatební salon Plzeň

Svatbinec 

Jakub Šašek – rozvoz hostů 

Ilona Votavová – dřevěné svatební dekorace 

Tutojc

Zdeněk Mihulka – svatební foto a video

Briarga photography

CELEBRATION duo

Tuto tvoří Marlenka

Masérské studio Sedmé nebe – relaxační masáže rukou